Sağlıklı Stok Yönetimi, Etkin Kararlar...

EYS, eczacılarımızın ihtiyacı olan hızlı, güvenilir ve etkin stok yönetimi sağlar. Piyasa dinamikleri, kullanıcı dostu arayüzü, verimli stok kontrolü ve stratejik karar destek sistemleriyle sektörde fark yaratıyoruz. İşte neden EYS’yi tercih etmelisiniz:

laptop-eys-3

Kapsamlı Ürün Veritabanı ve Eşleştirme

Güçlü bir ürün ağacıyla %99 otomatik eşleştirme sağlar ve sayısız rapor/analize temel oluşturur.

Performans ve Teşhir Değerlendirmeleri

Teknisyen prim sistemleri, teşhir analizleri ve Pareto analizleriyle ekibinizin performansını ölçümleyebilir ve satış stratejilerinizi optimize edebilirsiniz.

Derinlemesine Analiz ve Karşılaştırma Olanakları

Ciro kıyaslamaları, kategori/alt kategori bazında büyüme ya da küçülme analizleri, iş payı analizleri ve kıyaslama analizleriyle pazar konumunuzu değerlendirme fırsatı sunar.

Etkin Stok ve Sipariş Yönetimi

Stok analizlerinde hızlı sonuçlar, sipariş önerileri ve stok yönetimi için sipariş modülü ile gereksiz stok artışının önüne geçme imkanı sağlar.

EYS Ne İşe Yarar?

EYS ile Etkin ve
Güvenilir Yönetim

Eczaneler için geliştirilmiş olan EYS, stok takibinden satış analizine kadar geniş bir yelpazede özellik sunarak eczacıların daha etkin ve doğru kararlar almasını sağlar. Hangi kategori, alt kategori ya da markadan ne kadar stok taşındığı gibi detaylı bilgilere erişim sağlar. EYS, eczacılar için “endişeden uzak, güvenli bir yönetim” anlayışını benimser.

Stratejik Büyüme ve Yönetim

Özellikle ilaç dışı kategorilerde büyüme trendine girmek isteyen eczacılar için işlerini ölçmek ve strateji belirlemek esastır. “Ölçemediğiniz İşi Yönetemezsiniz” ilkesiyle hareket eden EYS, eczacıların işlerini en verimli şekilde yönetmeleri için kaçınılmaz bir yardımcıdır.

Nasıl Çalışır

  • Eczanelerin satış ve stok bilgilerini, eczacılarımızın izni dahilinde sadece ürün bazında alarak kendi bünyesinde analizlere tabi tutması yöntemi ile EYS çalışır.

    1
  • 2

    Eczacılarımız için büyük bir iş yükü olan ürün kategori eşleşmelerine gerek kalmaz. Çünkü EYS içerisinde güçlü bir ürün ağacı bulunmakta ve eşleşmeleri otomatik yapar.

  • Bu sıkıntıyı ortadan kaldıran EYS, doğru ve güvenilir bir ürün veri tabanını bünyesinde barındırarak web tabanlı bir sistemle, her yerden size özel dizayn edilmiş analizlere erişim imkanı sunar.

    3

Fiyatlarımız

EYS Raporlama Sistemi

EYS Raporlama Sistemini deneyimlemek ya da satın almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Temel EYS Raporlama Sistemi fiyatımız:

EYS Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

EYS nedir ve hangi platformlarda kullanılabilir?

EYS, eczanelerin daha etkin satış ve stok takibi yapabilmeleri için geliştirilmiş bir iş zekası çözümüdür. Hem web üzerinden hem de mobil cihazlarda platform bağımsız olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede eczacılarımız web teknolojisinin tüm imkanlarından yararlanabilirler.

EYS bize ne gibi avantajlar sağlar?

EYS ile stok takibinden satış analizine kadar geniş bir yelpazede özellikten faydalanabilirsiniz. Hangi kategori, alt kategori ya da markadan ne kadar stok taşındığı gibi detaylı bilgilere erişim sağlar, ayrıca hazır grafiklerle anında analiz yapabilirsiniz. Bu, eczacılar için "endişeden uzak, güvenli bir yönetim" anlayışını benimsemelerine yardımcı olur.

EYS'nin kullanımı zor mudur?

Hayır, EYS'nin kullanımı oldukça kolaydır. Zoom-in mantığıyla hazırlanmış grafiklere tıklayarak detaylara erişebilir, takip etmeniz gereken tüm kriterleri aynı anda görebilirsiniz. Web tabanlıdır, bu nedenle istediğiniz her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

EYS platformu güncelleniyor mu?

Evet, EYS sürekli gelişim felsefesiyle tasarlanmıştır. Siz talep etmeden platforma sürekli yeni özellikler eklenir. Bu, eczacılarımızın daima en güncel ve etkin özelliklere sahip olmasını sağlar.

EYS'nin altyapısı ve ekibi hakkında bilgi verebilir misiniz?

EYS, güçlü ve güvenilir bir altyapıya sahiptir, bu sayede 7/24 hizmet verebilir. Platform, alanında etkin ve tecrübeli kadrolar tarafından oluşturulmuştur. Uzun yılların deneyimiyle eczacılarımızın hizmetine sunulan bu platform, en iyi hizmeti almanızı garanti eder.