Eczanelerin Çözüm Ortağı

Phusion, eczacılık sektörüne özgü, geniş kapsamlı hizmetler sunar. İster iş zekası, ister eğitim, ister danışmanlık; eczacılığın her alanında sizin yanınızdayız. Başarınız için buradayız.

phusion_logo_transparan

Misyonumuz

Phusion olarak, eczacılık profesyonellerine, sektöre özel en yenilikçi ve kapsamlı eğitim materyallerini sunmayı amaçlıyoruz. Bu materyallerle eczacılık alanında çalışan profesyonellerin bilgilerini sürekli güncel tutmalarını ve sektördeki yeniliklere ayak uydurmalarını hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Dijital ve fiziki eğitim-ziyaretlerle sektöre liderlik etmek, eczacılık sektöründe kalitenin ve bilginin standardını yükseltmek. Böylece hem eczacıların hem de ekip arkadaşlarının hayat kalitesini artırmak.

Değerlerimiz

Bilimsel Yaklaşım: Bilimin ışığında, kanıta dayalı materyaller sunuyoruz.

Yenilikçilik: Eczacılıkta en son gelişmeleri takip ediyor, eğitim materyallerimizi sürekli güncelliyoruz.

Etik İlkeler: Tüm faaliyetlerimizde etik kurallara sıkı sıkıya bağlıyız.

Müşteri Odaklılık: Eczacıların ihtiyaçlarını anlamaya ve bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Ekibimiz

Fikret Küçükkoyuncu

2003 Yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Fikret Küçükkoyuncu, 2003 – 2006 yılları arasında Kraft Food International’de Müşteri Yöneticiliği görevini üstlenmiş daha sonra 2006 – 2015 yılları arasında Reckitt Benckiser’da İstanbul Bölge Müdürlüğü, Ticari Pazarlama Kategori Müdürlüğü, Zincir Mağazalar Müdürlüğü, Eczane ve Parfümeri Kanalı Türkiye Satış Müdürlüğü yapmıştır.

2015 Yılında Kuruculuğunu yaptığı WisePharma Eğitim ve Danışmanlık faaliyetlerini devam ettirirken, 2017 Yılında Kurucu ortağı olduğu Phusion Eğitim Danışmanlık ile eczane açmak isteyen eczacılara eğitim ve danışmanlık faaliyeti sağlamaktadır.

Murat Yılmaz

1992’den bu yana ilaç sektöründe birçok pozisyonda görev yaptım. Son sekiz yıldır medikal eğitim departmanında; akut ve kronik hastalıklar, ilgili kimyasallar ve ilişkili gıda takviyeleri eğitimlerini gerçekleştirmeye çalışıyorum.

Literatür ışığında, firma etkileşimi olmaksızın sağlık faydalarının iletimini yapıyorum.

Ufuk Sabankaya

1982 İstanbul doğumludur.
İstanbul üniversitesi işletme bölümünü başarıyla bitirmiştir. Mezuniyetten sonra 7 yıl Sabancı Grupta Mağazacılık ve Yönetim departmanlarında çalıştı. 6 yıl Mağaza Materyalleri ve Üretim şekilleri ile ilgili kurumsal üretim alanlarında, Ulusal ve Uluslararası pozisyonlar yönetti.
Phusion Eğitim ve Danışmanlık şirketinde 5 yıldır Saha Yöneticiliği ve Danışmanlık yapmaktadır.

İlhan Şahin

2013 yılında Adnan Menderes Üniversitesi iktisat bölümünü başarıyla bitirmiştir. Üniversitesi yıllarında Kulüp ve Bölüm başkanlıkları yapmıştır. Mezun olduktan sonra Eczane kanalında çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır.
2017 yılında Phusion Eğitim Danışmanlık şirketinde Eğitmenlik ve Teknisyen Koçluk yapmıştır. Halen Phusion Eğitim Danışmanlık Şirketi Bünyesinde Saha Sorumlusu, Eğitmen ve Teknisyen Koçu olarak görev yapmaktadır.