Mesafeli Satış Sözleşmesi


MADDE 1 – TARAFLAR

Satıcı Bilgileri: Phusion Eğitim Danışmanlık İç ve Dış Tic. A.Ş. Adres: Eğitim mah. Uğurelli Sk No:12 Sadıkoğlu 5 iş merkezi 34722 Kadıköy/İstanbul Telefon: 05352368500 E-mail: info@phusion.com.tr


MADDE 2 – KONU

Bu sözleşmenin konusu, Alıcının Satıcıya ait internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.


MADDE 3 – SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/HİZMET

Dijital ortamda erişilebilir video ders. (Ürünün/hizmetin detayları ve fiyatı alışveriş sepetinde ve fatura üzerinde yer alacaktır.)


MADDE 4 – ÖDEME VE TESLİM

Alıcı, sözleşme konusu ürünün bedelini kredi kartı ile öder. Ürün, ödemenin Alıcı’nın hesabından kesildiğini takiben elektronik posta yoluyla veya üye girişi ile site üzerinden Alıcı’ya teslim edilir.


MADDE 5 – İADE KOŞULLARI

Alıcı, satın aldığı ürünü teslimat tarihinden itibaren 24 saat içerisinde iade edebilir. İade için info@phusion.com.tr adresine e-posta gönderilmesi gerekmektedir.


MADDE 6 – GENEL HÜKÜMLER

6.1. Alıcı, Phusion Akademi web sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat bilgileri vb. bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

6.2. Alıcı, bu sözleşmeyi ve önceden bilgi aldığı ön bilgileri elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce Satıcı tarafından Alıcıya verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürüne ait temel özellikler, ürünün vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur.